Produkty

REVUE ANTITRUST

 

Revue ANTITRUST je čtvrtletník soutěžního práva se zaměřením na jeho veřejnoprávní ochranu.

Revue ANTITRUST je šířená v tištěné a elektronické verzi, a to předplatitelům z řad poskytovatelů právních služeb, výrobních podniků, orgánů veřejné správy i odborných knihoven. Čtenářské zázemí daleko přesahuje území ČR; projekt je rovnoměrně rozšířen rovněž na Slovensku a má své pravidelné čtenáře rovněž v dalších státech EU, včetně nejvyšších orgánů EU.

Revue ANTITRUST je nabízena zejména ve výhodném modulu PREMIUM, který zahrnuje:

a) tištěnou podobu časopisu ANTITRUST;

b) elektronickou verzi časopisu ANTITRUST (včetně aktivních internetových odkazů v textech tištěného časopisu), a

c) Newsletter ANTITRUST, s měsíční periodicitou aktuálních informací z oblasti hospodářské soutěže.

Obsahová struktura revue ANTITRUST vychází jednak z potřeb odborné veřejnosti, a dále pak z dobrých zkušeností obdobně zaměřených periodik v zahraničí. Stálými rubrikami, které tvoří obsah revue ANTITRUST, zůstávají rubriky „Články“, „Diskuse“ a „Rozhodovací praxe“, které jsou pravidelně doplňované o aktuální informace z „Legislativy“ a novinky z aplikační praxe. Nově je pak součástí letního čísla časopisu rubrika „Special Feature“, která je svojí formou rozsáhlejší analytickou studií na aktuální téma z oblasti soutěžního práva. Teritoriálně se texty zaměřují zejména na státy střední a východní Evropu. Autorské zázemí tvoří respektovaní autoři z České republiky, Slovenska, i dalších států.    

ROČENKA ANTITRUST

Přirozenou součástí revue ANTITRUST, která začala vydáním nultého čísla v roce 2009, se stala v roce 2011/2012 ROČENKA ANTITRUST. Po jejím úspěšném přijetí vstoupila ROČENKA ANTITRUST v roce 2014 do svého třetího ročníku, který bude vycházet z osvědčeného konceptu v minulosti. Správnou cestu potvrdilo i široké spektrum autorů a čtenářů, díky nimž se stalo revue ANTITRUST (a jeho součást – ROČENKA ANTITRUST) již široce známým a respektovaným projektem, který má své autorské i odběratelské zázemí nejen v ČR, ale rovnoměrně rovněž v na Slovensku a v dalších státech Evropy, a který kolem sebe soustředil renomované odborníky z oblasti soutěžního práva.  

Košík je prázdný.
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
zboží v e-shopu: 301 e-shop systém banan.cz